Cennik

Szkolenie psa jest z pewnością bardzo ważną inwestycją w wychowanie szczeniaka, które zaprocentuje przyjemnością posiadania psa przez wiele kolejnych lat. W końcu co posiejesz, to zbierzesz.  Dlatego tak ważne jest prawidłowe wyszkolenie psa.

Zamieszczamy cennik - Sprawdź, za co płacisz

Szczeniaki bardzo szybko dorastają. Dlatego okres kształtowania jego zachowań, które będzie miał w dorosłym życiu, jest bardzo krótki. W ciągu trzech miesięcy masz bardzo wiele do zrobienia i nie stać Ciebie na eksperymenty. Musisz wysłać swojego psiaka do takiej szkoły dla psów, która zapewni mu nie tylko rozrywkę z innymi czworonogami, ale przede wszystkim nauczy go, że z Tobą można równie dobrze się bawić, a może nawet i lepiej. Najważniejsze więc jest to, w jaki sposób szkolenie psów, prowadzone w ramach psiego przedszkola poprawia twoje relacje ze szczeniakiem, gdyż to procentuje w przyszłości. Sprawdź program zajęć i dowiedz się, czego nauczy się Twój szczeniak. Cena całego cyklu zajęć dla Twojego wychowanka to 520 zł. Jednak dla przyszłości naszego szczeniaka najważniejsze jest, byśmy zapewnili mu właściwe szkolenie psa.Cena nie jest tu najważniejsza.

Jak zapłacić

Są dwie możliwości płatności. Można zapłacić według cennika na pierwszych zajęciach, albo przed rozpoczęciem szkolenia na konto:
74 1940 1076 3099 0777 0000 0000
Breska Sp. z o.o.
Adres: ul. Hermanowska 26a,
54-314 Wrocław