Hotel dla psów

Tylko w naszym hotelu dla psów wszystkie korzyści w jednym miejscu

hotel dla psów Wrocław

Hotel dla psów to nie tylko dach nad głową i spanie w ciepłym legowisku. Aby pies poczuł się w hotelu komfortowo, musi mieć zapewnione warunki do jakich jest przyzwyczajony.

Aby mu to zapewnić najistotniejszy w hotelu jest kontakt z domownikami, którzy zwracają się do niego po imieniu, głaszczą go i poświęcają mu uwagę na spacerach i w zabawach. Dzięki temu pies wie, że ktoś się nim zajmuje. Czuje się w tym miejscu bezpiecznie, i spokojnie biegnie mu czas pobytu w hotelu dla psów

Większość psów chętnie przebywa w towarzystwie innych czworonogów, dlatego nasz hotel staje się dla nich drugim domem, w którym czas płynie im na spacerach, wspólnych zabawach z opiekunem i innymi czworonogami.  Nasi podopieczni, zwłaszcza po dłuższym pobycie, lubią nasz hotel, czują się w nim jak w domu i zawsze chętnie do niego wracają.

Profesjonalizm i doświadczenie

Zajmujemy się psami od ponad 25 lat. Szkolimy je i startujemy z nimi w zawodach agility. Nasza szkoła dla psów jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych miejsc we Wrocławiu, w którym każdy może wtrenować swojego pupila. Mamy także sukcesy sportowe -  praktycznie co roku kwalifikujemy się Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Agility.
Cała nasza wiedza i doświadczenie przekłada się na jakość opieki nad Twoim psem. W końcu dzięki temu wiemy co dla psów najlepsze, rozumiemy je i potrafimy umiejętnie sprawiać, aby mogły szybko zaaklimatyzować się w naszym hotelu dla psów i poczuły się tu bezpiecznie.

Całodobowa opieka

Wiedząc, że zawsze ktoś czuwa nad Twoim ulubieńcem w pensjonacie dla psów, możesz spokojnie wypocząć podczas wakacji, dobrze bawić się na imprezie lub załatwić wszystkie sprawy podczas wyjazdu biznesowego albo delegacji. Rozkład dnia w hotelu jest ściśle ustalony lub dopasowujemy go do Twoich sugestii. 

Codzienne bieganie na ogrodzonym terenie

Nasi goście hotelowi codziennie hasają na naszym ogrodzonym trawiastym terenie o powierzchni 4 000 m2.
Dobrze wiemy, że każdy pies ma potrzebę ruchu i musi mieć więc możliwość jej zaspokojenia. Przez to nie tylko spożytkowuje swoją energię i jest potem spokojniejszy, ale również może się zrealizować w tym, co lubi. Mogą to być zabawy z innymi psami, aportowanie lub po prostu spacerowanie i zabawy z ludźmi. Forma ruchu musi być indywidualnie dobrana do psa. Zwłaszcza dla młodych psów są to bodźce stymulujące jego rozwój.